Cesta z města

Brno,cesta z mesta,vylety,cestovani

Brno je zlatá loď nebo nuda v Brně?
Každý to může vnímat jinak, ale za nás jednoznačně to první. Přítel je hrdý patriot - Brňák a já naplavenina z Beskyd :-) Každopádně tu už bydlím přes 12 let (no vida,  jak ten čas letí) a za tu dobu mi Brno přirostlo k srdci, stalo se mým domovem, hodně jsem toho tady prožila, mám ho prostě ráda - je tady hodně hezkých míst, kam stojí za to mrknout :-) Troufnu si říct, že centrum i okolí Brna máme dost prolezlé, Brno má plno zjevných, ale i skrytých krás.

Nejraději ale trávíme volný čas mimo město v přírodě objevováním nových věcí a míst. Cítíme se tam oba šťastnější a svobodnější. Utíkáme tam pročistit si hlavu, relaxovat a poznat něco nového. Hledáme (a nacházíme) tu svou cestu z města. 

Zdá se mi, že čím je cestování dostupnější, tím méně lidí oceňuje a zná krásy Česka a Slovenska (asi proto, že je víc "in" plesknout fotku z Thajska  než fotku ze Sněžky nebo Tater).
U nás je tak hezky a rádi bychom vám touto sérií článků ukázali tu krásu okolo, kterou máme na dosah ruky a i přesto jí plno z nás nevnímá a bere automaticky.
Chceme vám ukázat místa, která máme rádi, která si myslíme stojí za povšimnutí, navštívení a  tipy na výlety, kde jsme byli.

Půjdete se projít s námi? :-)


Brno,cesta z mesta,vylety,cestovani

2 komentářů - děkuji za vaši odezvu. Těší mě!

 1. Určitě, v Brně jsem nikdy nebyla, tak jsem docela zvědavá :) občas tady v Česku najde člověk hezčí místa než v zahraničí :)

  Lady Lenna

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak to musíš do Brna někdy zavítat, je tady určitě co k vidění :-)

   Vymazat