Pé eFka 2017

Už několik let vyrábím pro ty, které mám ráda, Pé eFka do nového roku. Zdá se mi to takové hezké a milé, přikládám k vánočnímu dárku nebo k cukroví.  Tento rok ho už máme společné...
Nápad a reaĺizace je ale moje :-)
Trochu jsem letos přemýšlela, co vyrobit? Mělo by to být něco osobního, něco naše, ale taky i trochu praktického, co by nás danému člověku připomínalo po celý další rok ...:-)Ať chce nebo ne !:-) Co tak novoroční záložky do knížky, myslím že to mám, že to je ono!
Zapátrala jsem trochu (no trochu déle) v našich společných fotkách z minulého roku a společně jsme vybrali 3, které nás vystihují. Udělat z nich malou koláž a přání už pak byla brnkačka (no "brnkačka" - nějaký čas jsem nad tím taky strávila, to ne, že ne)
Přání jsou vytištěna na lesklém fotopapíru, z rubové strany jsou textilní, dále budeme potřebovat tvrdý, barevný papír,tvrdý papír na podlepení záložek, lepidlo, kovové průchodky a lýkový provázek (no a ještě plno dalších věcí jako šicí stroj, pravítko, nůžky, tužku, dírkovač a "průchodkovač"... prostě takové ty nezbytné věci,který každý doma má :-)

Papírová přání, látku a barevný papír nastříháme na potřebné rozměry. Přání jsem ještě podlepila dalším tvrdým papírem a slepila s látkou, vznikly tak pruhy záložek, lemovala jsem je proužky barevného papíru cca 1,5 širokými.
Pak nahoře jen prorazit kovovou průchodku, z lýkového provázku mašličku...no a... novoroční přáníčka/záložky jsou tu !
Doufám, že se budou líbit a potěší!
Všem přejeme krásný rok 2017 plný pohody, klidu a nových zážitku ... :-) 

0 komentářů - děkuji za vaši odezvu. Těší mě!