Fit parťák ...

Spadla jsem asi z jahody! 
Teprve cca 2 měsíci jsem objevila a koupila skládací shaker (vím, není to žádná novinka a jsi fakt asi blbá, mnozí se zasmějí), ale pro mě to byl fakt kup roku ...bez srandy, před tím jsem přemýšlela, v čem přenést a namíchat proteiňák  a další kravinky, někdy jsem si shake míchala až jsem po cvičení přišla domů (takže cca hod. od cvičení, ne optimální) a TEĎ? Vše - 3 v 1  chachacha! 
Koupila jsem si super 3-dílný shaker Biotech a jde to samo....Pěkně ionťák na začátku, pak BCCA v polovině/konci cvičení a pak rovnou namixovat po cvičení proteiňák ... jednoduché a fajn ... už bych se bez tohoto fit parťáka při tréningu neobešla, zvykla jsem si na něho moc :-) Doporučuju, dobře se z něho pije a i dobře vypadá :-) Tak teď ještě ty výsledky, že jo?!
K dostání třeba zde
Myslím, že je supr:-) ... A jak to děláte vy? 2 komentářů - děkuji za vaši odezvu. Těší mě!

  1. Jestli tě to uklidní, tak ted zase koukám jako puk já! :D Já tuhle vychytávku vůůbec neznám... a to si taky musím pořídit každou "nezbytnost" na cvičení. No vypadá to super- já teda BCAA nedávám, ale na proteinák dobrý! ;)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Tak to jsem ráda, že jsem nebyla jediná :-) Vyzkoušej, je supr, já jinak, než bez toho šejkru už do fitka nechodím! :-)

      Vymazat